Uklietuvis.com

Informacinis portalas - darbas londone, anglijoje, darbo skelbimai


Pagrindinis / Skelbimai / ReduxCut Liekninamosios Kapsules

Perka-parduoda

Parduoda

Šalis: Jungtinės Karalystės

Miestas: London

Gyvenvietė: VisiTai be jokios abejonės, stipriausias pasaulyje apetito slopintojas-

jūs tą pajusite jau nuo pirmųjų dienų!

Kaip ReduxCut Papildas Veikia?

Pagrindinė antsvorio priežastis- persivalgymas.

ReduxCut sumažina suvartojamų kalorijų kiekį slopindamas apetitą. Po kiek laiko jūs jausites mažiau alkani, o porcijos bus vis mažesnės. Keliuose klinikiniuose tyrimuose ReduxCut parodė teigiamus rezultatus. Jei prijungsite ReduxCut prie savo įprastos dietos numesite žymiai daugiau svorio nei be papildo. ReduxCut skatina greitą svorio netekimą, slopina alkį, pažaboja potraukį cukrui, keptam maistui ir šokoladui. ReduxCut taip pat mažina vandens sulaikymą, kartu didinant metabolizmą skatindamas riebalų deginimą .

ReduxCut yra centralizuotai veikiantis serotonino ir norepinefrino reabsorbcijos inhibitorius.

Serotoninas yra cheminė medžiaga kuri yra išleidžiama į smegenys valgant maistą kuris jums suteikia malonumą.

Noripenefrinas-hormonas reguliuojantis tas žmogaus smegenų sritis kuriuos reguliuoja dėmesį ir reakcijas, pagreitina širdies ritmą, gliukozės išsilaisvinimą iš energijos atsargų.

Kai jūsų smegenyse yra mažai serotonino ivyksta procesai sukeliantys angliavandenių potraukį. Angliavandeniai didina serotonino kiekį smegenyse. ReduxCut padidina serotonino ir norepinefrino kiekį taip sumažindamas potraukį didelio kaloringumo produktams, tokiu budu angliavandenių yra

suvartojama mažiau.

Ar ReduxCut Skirtas Jums?

Jei jūs netoleruojate stimuliantų (pvz. kava, redbull)- šis papildas ne jums.

Jei esate silpnos sveikatos arba pastoviai naudojate vaistus skirtus depresijai, širdies darbo gerinimui, jūsų spaudimas yra aukštas- šitas papildas ne jums.

Jei bijote vartoti papildą kurio dėka pasieksite rimtų rezultatų per ypač trumpą laiką- tai ne jums.

ReduxCut yra sukurtas žmonėms kurių KMI>30 gydyti , tačiau vartojamas ir tų, kurie norėtų numesti kelis papildomus kilogramus per trumpesnį laiką. Tačiau dieta ir fiziniai pratimai galėtų palaikyti norimą rezultatą dar ilgą laiką baigus vartoti ReduxCut.

Su ReduxCut jūsų skrandžio tūris sumažės 40-60% jau po pirmojo mėnesio, todėl napatirsite jo-jo efekto, jei ir toliau laikysites dietos.

PAPILDAS SKIRTAS IK TIEMS KURIE NORI NUMESTI SVORIO

PER TRUMPA LAIKA, NESILAIKANT ALINANCIU DIETU!

Kuo ReduxCut ypatingas?

ReduxCut yra vienas iš geriausių kapsulių skirtų dietai, nes papildo sudedamosios dalys skirtos mažinti apetitą ir didinti metabolizmą- o tai yra raktas svorio metimui.

Testuota ReduxCut svorio metimo formulė padės jums atrodyti geriau ir pajausti skirtumą jau nuo pat pirmos kapsulės!

ReduxCut sudedamosios dalys:

Chlorogeno rūgštis

Karčiojo apelsino žievės ekstraktas

Auksinės šaknies ekstraktas

Pelargonijos ekstraktas

Trimetilksantinas

Demesio! Papildą rekomenduojama vartoti ne ilgiau kaip 2 mėnesius.

Salutiniai poveikiai:

Kai kurie žmonės gali patirti tokius šalutinius poveikius kaip burnos džiovimas, nemiga arba dirglumas. Šis šalutinis poveikis dažnai būna trumpalaikis ir būna tol, kol organizmas prisitaiko prie produkto. Atsargumo priemonės: Negalima viršyti rekomenduojamos dozės. Šis produktas nėra skirtas nesčioms ar krūtimi maitinančioms motinoms, vaikams iki 18 metų arba asmenims vartojantiems receptinius vaistus. Nutraukti iš karto jeigu atsiranda mieguistumas arba pykinimas. Nevartokite produkto jei turite silpną sveikatos buklę, aukštą kraujo spaudimą, diabeto, širdies ar kraujagyslių sistemos sutrikimų, širdies ligų, turite padidėjusią skydliaukę, vartojate antidepresantus. Šio produkto sudėtyje yra stimuliatorių, todėl tokių produktų kaip kofeinas dėrėtų atsisakyti.

0.00 £

Telefonas: +447584065171


Skelbimas peržiūrėtas: 2614

22/02/2014 - 04/03/2014

Tinklapio uklietuvis.com administracija perspėja:

Tinklapyje informaciją talpina patys vartotojai, todėl administracija neatsako už pateikiamos informacijos turinį. Informacija pažeidžianti etikos normas bus netoleruojama.

Atgal


.......